Targi Design Week w Mediolanie

Akredytacje na targi, transfery VIP, eleganckie kolacje biznesowe

Długość: 5 dni, 4 noce
Wyżywienie: FB
Cena: od ok. 5 500 PLN / OS
Wylot: Wybrane porty lotnicze
Prestiżowa organizacja wyjazdów targowych – kompleksowa obsługa gości i pracowników Twojej firmy.

W Ideal Travel posiadamy doświadczenie organizacji najróżniejszych podróży służbowych na imprezy targowe na całym Świecie. Przyjmowaliśmy gości zagranicznych gości na targach w Polsce, organizowaliśmy podróże architektów na targi Design Week w Nowym Jorku, Eindhoven, Mediolanie, czy przedstawicieli firmy motoryzacyjnej na targi China Import & Export w Kantonie. Organizacja wyjazdów na imprezy targowe charakteryzuje się dużą elastyczność, a kompleksowość w naszym rozumieniu, objawia się połączeniem licznych, często wymagających elementów składowych – połączeń lotniczych z różnych portów lotniczych, indywidualne transfery dopasowane do godzin rejsów, spotkań i targowych konferencji, eleganckie posiłki z gośćmi firmy, Klientami i Kontrahentami, tłumaczenia ważnych rozmów biznesowych, akredytacje na targi, zarówno ogólne jak i dedykowane określonym blokom tematycznym i spotkaniom, dodatkowe wycieczki krajoznawcze. Przy mniejszych realizacjach zapewniamy zdalną opiekę koordynatora, przy większych przedsięwzięciach, koordynator z ramienia Ideal Travel jest dostępny na miejscu. Korzystając z naszych usług, nie musisz martwić się o terminy – dbamy o przestrzeganie procedur rejestracji na targi, zapewniamy dostępność zakwaterowania i pozostałych usług. Szybko reagujemy na zmiany – jesteśmy przygotowani na dynamikę spotkań biznesowych.

  • Wizyty targowe / spotkania biznesowe 75% 75%
  • Elementy krajoznawcze 25% 25%
  • Indywidualnie dopasowane usługi 100% 100%
  • Prestiż 100% 100%

„Przedstawiciele firmy wskazali nam najbardziej atrakcyjne miejsca na organizację wyprawy, dostosowali ofertę do naszych potrzeb, a na miejscu wzorowo opiekowali się uczestnikami wyjazdu, wykazując się godną podziwu elastycznością i znajomością obyczajowości i kultury  mieszkańców danych krajów”

Firma z branży kosmetycznej (rekomendacja do wglądu przy przedstawieniu oferty)

Czym zaskoczysz?

1. Zobaczyć i odpocząć

Sprawdziliśmy wielokrotnie tę pozytywnie odbieraną formułę podróży. Połowę czasy podróży dedykujemy atrakcjom angażującym całą grupę – Ferrari Worl, Jeep Safari, Burj Khalifa – najwyższy budynek Świata. Połowę poświęcamy na odpoczynek na plaży w formule all inclusive. Jest więc czas na przeżycia i czas żeby o tych przeżyciach dyskutować.

2. Szalona jazda po pustynnych wydmach

Każdemu przyda się trochę adrenaliny. Najlepiej w dobrym towarzystwie i w pięknym otoczeniu. Wyjedziemy samochodami 4×4 na pustynię aby spędzić czas tak jak robią to emirackie rodziny, czyli ścigając się po wydmach.

3. Delfiny w historycznej cieśninie Ormuz. 

Droga do Zatoki Perskiej prowadzi przez słynną cieśninę Ormuz. To niezwykle strategiczne miejsce zobaczymy podczas rejsu wzdłuż omańskiego półwyspu Khassab. Poza pięknymi widokami surowych omańskich klifów, interesują nas również sympatyczni lokatorzy zatoki – delfiny, których mamy dużą szansę spotkać. 

Przeloty

Wyloty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich proponujemy z Warszawy, Krakowa lub Katowic. Korzystamy przede wszystkim z renomowanych linii lotniczych opierając podróże na przelotach bezpośrednich (jeśli jest to możliwe). Latamy na lotnisko międzynarodowe w Dubaju.

Hotele

Domyślnie opieramy się na hotelach 4* w Dubaju, w dobrej lokalizacji – blisko zatoki dubajskiej, dzielnicy Deira lub dubajskiej mariny. Na część wypoczynkową proponujemy sprawdzone hotele wypoczynkowe w emiracie Ras al Khaimah lub Fujairah.

Komunikacja

Uczestnicy podróży otrzymują pakiety podróżne z pełną informacją o podróży, z biletami lotniczymi oraz z polisą ubezpieczeniową. Przed, w trakcie i po wyjeździe kontaktujemy się wysyłając smsy, a wszystkie podstawowe informacje znajdują się na dedykowanej stronie podróży, do której dostęp gwarantujemy od 60 dni przed podróżą.