KUBA – RUM, MOHITO, CYGARA I RUMBA

NAZWA: Kuba

NAZWA OFICJALNA: Republika Kuby

STOLICA: Hawana

WALUTA: Peso kubańskie (CUP)/(CUC)

JĘZYK: hiszpański

Kuba zamieszkana początkowo przez plemiona Guanahatabey, Sibonejów i Tainów była ponad cztery wieki pod kolonizacją hiszpańską, co znakomicie widać w atmosferze miast, które zachowały swoją przeszłość. Historyczne centrum Hawany i Trinidadu są wpisane na listę światowego dziedzictwa ludzkości UNESCO. Wybierz się na największą wyspę Morza Karaibskiego i przekonaj się, jak wygląda prawdziwa fiesta w rytmie salsy! Kuba urzeknie Cię od pierwszych chwil – bez względu na to, czy zdecydujesz się na bajkowe wakacje all inclusive czy też na wycieczkę objazdową, podczas której odkryjesz wiele oblicz tego niezwykłego kraju. Stare samochody przemierzające Hawanę, mieniące się wieloma barwami domy, egzotyczna kuchnia i niezwykle pogodni i uśmiechnięci ludzie – taka właśnie jest Kuba. Gorące słońce i rytmiczne dźwięki kubańskiej salsy w tle to idealny przepis na niezapomniane wakacje i egzotyczny, pełen zabawy wypoczynek.

PROGRAM

Hawana Park Narodowy Vinales Zatoka Świń Trinidad Santa Clara Varadero Cayo Blanco Hawana

Terminy i ceny

Terminy i ceny dostępne u konsultanta Ideal Travel pod numerem telefonu 61 646 8 767 lub pod adresem info@idealtravel.pl .

Chcesz polecieć na ten program w małej grupie, ze znajomymi lub z rodziną?

Napisz do nas: info@idealtravel.pl .

Świadczenia

Cena zawiera

9 noclegów w hotelach***/**** na trasie wycieczki; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 9 śniadań, 1 obiad, w czasie pobytu w Varadero: all inclusive • przelot Air France lub KLM • przejazd autokarem lub minibusem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW.

Cena nie zawiera

Obowiązkowa dopłata za Kartę Turysty: 170 PLN. 2. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 100 EUR, napiwki ok. 4 EUR/dzień/os. Opłaty fakultatywne: występ kabaretu Tropicana: ok. 80 EUR; wycieczka do doliny tytoniowej Vinales: ok. 80 EUR; rejs katamaranem na Cayo Blanco: ok. 100 EUR (wymagane min. 15 osób).